MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 7456398
nr 745 6398
Skrivbyrå
1800-tal, Mahogny, längd: 97, djup: 49, höjd: 98
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 mars 2012
kl 19:27:04
300 kr
500 kr
700 kr
800 kr